-

خدمات چاپ پلات و لمينت

خدمات چاپ پلات و لمينت در گروه آذين هنر با كيفيت بالا صورت مي گيرد. مركز چاپ و تبليغات آذين هنر خدمات چاپ پلات و لمينت را در بالاترين كيفيت ممكن و در سريعترين زمان ممكن فراهم مي نمايد. خدمات چاپ پلات و لمينت با كيفيت نيازمند تجهيزات به روز و با درجه كيفيت بالا است.

چاپ پلات و لمينت

چاپ پلات و لمينت

خدمات چاپ پلات و لمينت در دو مرحله به صورت مجزا صورت مي گيرد. در قسمت اول ابتدا چاپ پلات با دستگاه پلاتر كه مخصوص چاپ پلات است صورت مي گيرد. رزوليشن چاپي به حدي است كه براي ديد از نزديك چاپ پلات را بسيار مناسب مي سازد. در مرحله دوم خدمات چاپ پلات و لمينت، لمينت كردن صورت مي گيرد. با لمينت كردن چاپ پلات افزايش مقاومت چاپ نسبت به عوامل محيطي صورت مي گيرد. لمينت كردن چاپ پلات علاوه بر افزايش زيبايي اثر چاپي به سبب ايجاد براقيت براي اثر چاپي، باعث محافظت چاپ در برابر نور، لك دار شدن و رطوبت و ... مي شود. در واقع با لمينت كردن طول عمر اثر چاپي افزايش مي يابد.

خدمات چاپ پلات و لمينت

در گروه آذين هنر خدمات چاپ پلات و لمينت با بالاترين كيفيت ممكن فراهم شده است. انواع طرح هاي چاپي بر روي متريال در چاپ پلات ميسر است. لمينت كردن را مي توان بصورت لمينت سرد و گرم انجام داد. در خدمات چاپ پلات و لمينت در مرحله لمينت كردن يك لايه محافظ بر روي متريال چاپي كشيده مي شود كه باعث محافظت از اثر چاپي مي شود. لمينت كردن در خدمات چاپ پلات و لمينت به دو صورت لمينت گرم و لمينت سرد انجام مي شود.

چاپ پلات و لمينت

خدمات چاپ پلات و لمينت و انواع آن

بعد از چاپ پلات توسط دستگاه پلاتر عمليات لمينت كردن در خدمات چاپ پلات و لمينت انجام مي شود. در لمينت كردن دو روش استفاده مي شود كه لمينت گرم و لمينت سرد نام دارد. در لمينت گرم از حرارت استفاده مي شود. در لمينت گرم در واقع لايه محافظ در دستگاه لمينيتور با استفاده از حرارت و فشار بر روي زيرلايه قرار مي گيرد. اين در حالي است كه در خدمات چاپ پلات و لمينت مي توان از لمينت سرد نيز استفاده كرد. در لمينت سرد از حرارت براي الصاق لايه محافظ بر روي زيرلايه استفاده نمي شود. ايجاد پلات لمينت سرد از درجه كيفيت و انعطاف پذيري بالاتري نسبت به پلات لمينت گرم برخوردار است.

چاپ پلات و لمينت

اگر به دنبال زيبايي اثر چاپي هستيد بهتر است از چاپ پلات و لمينت استفاده كنيد. رزوليشن چاپي در چاپ پلات و لمينت به حدي است كه از نماي نزديك تصوير زيبايي را براي بازديدكننده فراهم مي نمايد. اين درحالي است كه كيفيت چاپ پلات و لمينت نيز بالا بوده و اين امر باعث طول عمر بالاي اثر چاپي مي شود. لمينت كردن اثر چاپي باعث ايجاد كنتراست چاپي و ايجاد براقيت در اثر چاپي مي شود و زيبايي اثر چاپي را بيشتر مي كند. با چاپ پلات و لمينت طول عمر بالا براي اثر چاپي فراهم مي شود زيرا پلات لمينت در برابر رطوبت و عوامل محيطي مقاومت بالا داشته و بخوبي مي تواند اثر چاپي را براي مخاطبان عرضه نمايد. با لمينت كردن اثر چاپي مي توان به خوبي ضخامت اثر چاپي را افزايش داد كه اين امر نيز بر افزايش مقاومت اثر چاپي تاثيرگذار است.

چاپ پلات و لمينت از دسته چاپ هاي فضاي داخلي محسوب مي شود زيرا اثر چاپي در ديد از نزديك بسيار مناسب است. يكي از موارد استفاده از چاپ پلات و لمينت استفاده از آن در سازه هاي نمايشگاهي است. در سازه هاي نمايشگاهي نياز به تبليغات و زيبايي اثر است كه چاپ پلات و لمينت اين امر را فراهم مي نمايد. چاپ پلات و لمينت در عرض هاي مختلف بايستي متناسب با سازه هاي نمايشگاهي انجام شود. هر واحد چاپي امكان چاپ پلات و لمينت در عرض هاي مختلف را ندارد. گروه آذين هنر امكان چاپ پلات و لمينت در عرض هاي مختلف و با درجه كيفيت بالا را دارد.

اگر به دنبال چاپ اثر چاپي مناسب و زيبا هستيد مي توانيد از چاپ پلات و لمينت استفاده كنيد. دستگاه پلاتر ساختار چاپي مناسب را فراهم مي كند زيرا فضايي نظير پرينتر را براي چاپ فراهم مي نمايد. با لمينت كردن زيبايي اثر چاپي بيشتر نيز مي شود. لمينت كردن عمليات چاپ پلات را تكميل مي كند و كيفيت چاپي را افزايش مي دهد. مي توان چاپ پلات و لمينت را به صورت مات و براق هم انجام داد كه بنا به نظر و سليقه مشتري و مورد كاربري چاپ پلات و لمينت است. قطعا چاپ پلات و لمينت براي فضاي داراي نور و فضاي بدون نور نياز به مات بودت و يا براق بودن دارد.

گروه آذين هنر با بهره بردن از تجهيزات به روز و استفاده از پرسنل مجرب و با تجربه اقدام به چاپ پلات و لمينت در تنوع كاربري متنوع و در بالاترين كيفيت ممكن مي نمايد. اين مركز از تجهيزات به روز براي چاپ پلات و لمينت استفاده مي كند و كيفيت چاپي را براي مشتريان تضمين مي بخشد. هزينه مناسب در كنار كيفيت مطلوب از امتيازات و نقاط قوت مركز چاپ و تبليغات آذين هنر است.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 15 آبان 1397 | 10:49 | نویسنده : حسن |
آذين هنر باسابقه ده ساله فعاليت در امور فرهنگي و هنري باهدف نوآوري در ارائه خدمات، مساعي خود را در ارتقاء وضعيت موجود و تامين نيازهاي آتي مشتريان در بخشهاي مختلف مبذول نموده است و با تكيه به سه محور كيفيت ،سرعت قيمت مناسب تا كنون اجراء پروژه هاي فراواني را بر عهده داشته و با برگزاري نمايشگاهها وهمايشهاي مختلف توانمندي تيم كاري خود را به اثبات رسانده است. آذين هنر خدمات رول آپ ، پلات لمينت ، چاپ پلات لمينت ، چاپ پلات ، چاپ استيكر ، چاپ رول آپ ، چاپ پاپ آپ ، پاپ آپ ، چاپ بك لايت ، چاپ مش ، چاپ پلات لمينت ، چاپ فلكسي ، چاپ سوليت ، چاپ استند ، استند ، چاپ وينيل ، پوستر ديواري ، چاپ و نصب استيكر ، استيكر لمينت ، فوم برد ، تخته شاسي ، سازه هاي نمايشگاهي ، ميز كانتر ، كوتد لمينت ، پلات لمينت( لمينت سرد و لمينت گرم)، چاپ بنر و فلكسي نظير بنر وينيل و شبكه اي و لمپوست بنر، چاپ كارت ويزيت، چاپ گلاسه ، چاپ افست، طراحي هداياي تبليغاتي نظير ساك تبليغاتي و فلش مموري تبليغاتي و كلاه تبليغاتي،چاپ پوستر، چاپ تراكت تبليغاتي ، چاپ فولدر طراحي تابلو راهنما، طراحي استرابورد، طراحي پل عابر،طراحي بيلبورد، تبليغات اتوبوس، چاپ سربرگ، چاپ تخته شاسي و فوم برد و... را ارايه مي دهد.:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 15 آبان 1397 | 10:47 | نویسنده : حسن |